ANTTON PEBET MEMORIALA

18 Uztaila, Osteguna, eguneko partiduak, 18:30 orduan, Billabona - Billabona-Behar Zana-ko frontoian

ERDIFINALAK
GIZONEZKO NAGUSIAK

ARRIBILLAGA-ROLDAN (LAGUNAK-BARAÑAIN) - CANABAL-GARMENDIA

AZKETA-ELIZEGI (TARTALOETXE) - LANDA-ALDUNTZIN (ZUGARRALDE)

11 Uztaila, Osteguna, eguneko partiduak, 17:30 orduan, Billabona - Billabona-Behar Zana-ko frontoian

FINALA 1/4
GIZONEZKO NAGUSIAK

CANABAL-GARMENDIA (OBERENA-LAPKE) 22 - 12 REKALDE-BULLON (TXUMULUXUETA)

ARRIBILLAGA-ROLDAN (LAGUNAK-BARAÑAIN) 22 - 18 IRRIBARRIA-OLIDEN (LAPKE)

KARREGAL-ARANGUREN (ADISKIDE 5 - 22 LANDA-ALDUNTZIN (ZUGARRALDE)

9 Uztaila, Asteartea, eguneko partiduak, 18:30 orduan, Billabona - Billabona-Behar Zana-ko frontoian

FINALA 1/4
GIZONEZKO NAGUSIAK

IGOA-IRAZUSTABARRENA (TOLOSA-INTXURRE) 5 - 22 AZKETA-ELIZEGI (TARTALOETXE)

4 Uztaila, Osteguna, eguneko partiduak, 18:30 orduan, Billabona - Billabona-Behar Zana-ko frontoian

FINALA 1/8
GIZONEZKO NAGUSIAK

MURUA-AIZPURU (SORALUZE-TOLOSA) 17 - 22 KARREGAL-ARANGUREN (ADISKIDE-EPLE)

LANDA-ALDUNTZIN (ZUGARRALDE) 22 - 19 CESTAU-URRUZOLA (BEHAR ZANA)

2 Uztaila, Asteartea, eguneko partiduak, 18:30 orduan, Billabona - Billabona-Behar Zana-ko frontoian

FINALA 1/8
GIZONEZKO NAGUSIAK

APAOLAZA-BERNAOLA (HERNANI-LEA IBARRA) 15 - 22 REKALDE-BULLON (TXUMULUXUETA)

AZKETA-ELIZEGI (TARTALOETXE) 22 - 16 I. EGIGUREN-SANTESTEBAN (ILUNPE-OBERENA)

27 Ekaina, Osteguna, eguneko partiduak, 18:30 orduan, Billabona - Billabona-Behar Zana-ko frontoian

FINALA 1/8
GIZONEZKO NAGUSIAK

CANABAL-GARMENDIA (OBERENA-LAPKE) 22 - 8 U. AMIANO-ERASUN (TOLOSA-BEHAR ZANA)

IGOA-IRAZUSTABARRENA (TOLOSA-INTXURRE) 22 - 15 ASTIZ-LIZEAGA (LARRAUN-HERNANI)

25 Ekaina, Asteartea, eguneko partiduak, 18:30 orduan, Billabona - Billabona-Behar Zana-ko frontoian

FINALA 1/8
GIZONEZKO NAGUSIAK

URIBE-LOZA (TXUKUN LAKUA-BARBERITO) 15 - 22 ARRIBILLAGA-PEÑALVER (LAGUNAK-BARAÑAIN)

IRRIBARRIA-OLIDEN (LAPKE) 22 - 11 APEZETXEA-APEZETXEA (UMORE ONA)

21 Ekaina, Ostirala, eguneko partiduak, 18:30 orduan, Billabona - Billabona-Behar Zana-ko frontoian

FINALA 1/16
GIZONEZKO NAGUSIAK

KARREGAL-ARANGUREN (ADISKIDE-EPLE) 22 - 8 ARAMBARRI-A.GARMENDIA (AZKOITIA-LAPKE)

APEZETXEA-APEZETXEA (UMORE ONA) 22 - 8 ALTUNA-ODRIOZOLA (TOLOSA-EPLE)

20 Ekaina, Osteguna, eguneko partiduak, 18:30 orduan, Billabona - Billabona-Behar Zana-ko frontoian

FINALA 1/16
GIZONEZKO NAGUSIAK

ASTIZ-LIZEAGA (LARRAUN-HERNANI) 22 - 9 ETXEBARRIA-ARROITA (TXUMULUXUETA)

ETXANIZ-BALERDI (BERGARA-SORALUZE) 18 - 22 ELIZALDE-SANTESTEBAN (OBERENA)

19 Ekaina, Asteazkena, eguneko partiduak, 18:30 orduan, Billabona - Billabona-Behar Zana-ko frontoian

FINALA 1/16
GIZONEZKO NAGUSIAK

U. AMIANO-ERASUN (TOLOSA-BEHAR ZANA) 22 - 16 SARASIABAR-APEZTEGIA

GUTIERREZ-CANSECO (SAN COSME-TITIN) 12 - 22 REKALDE-BULLON (TXUMULUXUETA)

18 Ekaina, Asteartea, eguneko partiduak, 18:30 orduan, Billabona - Billabona-Behar Zana-ko frontoian

FINALA 1/16
GIZONEZKO NAGUSIAK

ONCAY-ARBIZU (IRURTZUN) 14 - 22 ARRIBILLAGA-PEÑALVER (LAGUNAK-BARAÑAIN)

LIZEAGA-BARTUREN (MUNDARRO-IZARRA) 14 - 22 CESTAU-URRUZOLA (BEHAR ZANA)

13 Ekaina, Osteguna, eguneko partiduak, 18:30 orduan, Billabona - Billabona-Behar Zana-ko frontoian

FINALA 1/32
GIZONEZKO NAGUSIAK

TXOPERENA-GOIKOETXEA (AURRERA) 15 - 22 ETXEBERRIA-ARROITA (OIARPE-ATAUN)

ELIZALDE-SANTESTEBAN (OBERENA) 22 - 16 LARRAÑAGA-LABAKA (ILUNPE)

CESTAU-URRUZOLA (BEHAR ZANA) 22 - 10 IRIARTE-GARCIA (BURUZGAIN-TOLOSA)

URMENETA-MADARIAGA (EPLE-IZARRA) 9 - 22 ARANBARRI-A.GARMENDIA (AZKOITIA-LAPKE)

12 Ekaina, Asteazkena, eguneko partiduak, 18:30 orduan, Billabona - Billabona-Behar Zana-ko frontoian

FINALA 1/32
GIZONEZKO NAGUSIAK

LACABE-APEZTEGIA (OBERENA) 22 - 19 OKAMIKA-ARRIZABALAGA (LEA IBARRA)

REKALDE-BULLON (TXUMULUXUETA) 22 - 13 I.GALARZA-SOTIL (LARRAUN)

11 Ekaina, Asteartea, eguneko partiduak, 18:30 orduan, Billabona - Billabona-Behar Zana-ko frontoian

FINALA 1/32
GIZONEZKO NAGUSIAK

ARRIBILLAGA-PEÑALVER (LAGUNAK-BARAÑAIN) 22 - 10 DE LA TORRE-MURILLO (LAGUNAK-BURUZGAIN)

ALTUNA-ODRIOZOLA (TOLOSA-EPLE) 22 - 6 SALABERRIA-LEONET (HERNANI-LEONET)

7 Ekaina, Ostirala, eguneko partiduak, 18:30 orduan, Billabona - Billabona-Behar Zana-ko frontoian

FINALA 1/64
GIZONEZKO NAGUSIAK

ARANBARRI-A.GARMENDIA (AZKOITIA-LAPKE) 22 - 6 SASIAIN-CONDE (ABANTZU-EIBAR)

IRIARTE-GARCIA (BURUZGAIN-TOLOSA) 22 - 11 BARBAJERO-X.LAZKOZ (BETI ONAK-OBERENA)

6 Ekaina, Osteguna, eguneko partiduak, 18:30 orduan, Billabona - Billabona-Behar Zana-ko frontoian

FINALA 1/64
GIZONEZKO NAGUSIAK

ETXEBERRIA-ARROITA (OIARPE-ATAUN) 22 - 8 OLAETXEA-LAZKOZ (IRURTZUN)

ORBEGOZO-ORTIZ DE URBINA (BORTZIRIAK-EPL 10 - 22 LARRAÑAGA-LABAKA (ILUNPE)

5 Ekaina, Asteazkena, eguneko partiduak, 09:30 orduan, Billabona - Billabona-Behar Zana-ko frontoian

FINALA 1/64
GIZONEZKO NAGUSIAK

ZABALETA-ZALAKAIN (OIARPE) 10 - 22 OKAMIKA-ARRIZABALAGA (LEA IBARRA)

JUARISTI-ESNAOLA (AZKOITIA-BEHAR ZANA) 15 - 22 I.GALARZA-SOTIL (LARRAUN)

4 Ekaina, Asteartea, eguneko partiduak, 18:30 orduan, Billabona - Billabona-Behar Zana-ko frontoian

FINALA 1/64
GIZONEZKO NAGUSIAK

OLASAGASTI-OLAIZ (BEHAR ZANA-OIARPE) 7 - 22 DE LA TORRE-MURILLO (LAGUNAK-BURUZGAIN)

PERURENA-LEONET (TOLOSA-OIARPE) 22 - 20 ORBEGOZO-ARANALDE (OSPELE)

26 Maiatza, Igandea, eguneko partiduak, 09:30 orduan, Billabona - Billabona-Behar Zana-ko frontoian

FINALA 1/128
GIZONEZKO NAGUSIAK

BALLEZTENA-VILLANUEVA (ZUGARRADE) 8 - 22 LARRAÑAGA-LABAKA (ILUNPE)

BARBAJERO-X.LAZKOZ (BETI ONAK-OBERENA) 22 - 3 DIAZ DE GEREÑU-URDANPILLETA (INTZA)

ESKUDERO-USANDIZAGA (GAZTELEKU) 0 - 22 I.GALARZA-SOTIL (LARRAUN)

25 Maiatza, Larunbata, eguneko partiduak, 11:30 orduan, Billabona - Billabona-Behar Zana-ko frontoian

FINALA 1/128
GIZONEZKO NAGUSIAK

OTEIZA-JUARISTI (AZKOITIA) 14 - 22 ORBEGOZO-ARANALDE (OSPELE)

ZUGASTI-ERLE (BERGARA-LAPKE) 17 - 22 DE LA TORRE-MURILLO (LAGUNAK-BURUZGAIN)