ZARAMAGAKO PILOTA TXAPELKETA

13 Apirila, Larunbata, eguneko partiduak, 16:15 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

FINALEN 1/16
GAZTEAK

ALVAREZ-EGILEOR (JOKO ALAI) 5 - 18 MURUA-GALARZA (AURRERA-LARRAUN)

ALDEA-ATUTXA (OLABURU) 0 - 18 M.LOPEZ-HERRAN (NAJERINO-LEA IBARRA)

1/6 FINALA
KADETEAK

ZEARRA-MOTO (MARKINA-TXUKUN LAKUA) 18 - 2 BIDEZABAL-ALVAREZ (GAZTELEKU-GURE TXERU)

PARAGUAYO VII-OTAEGI (NAJERINO-BEHAR ZAN 18 - 13 PERURENA-OLANO (TOLOSA)

ETXABE-ARANGUREN (BERGARA-ILUNPE) 7 - 18 TORRALBA-DEL REY II (LAGUN ONAK-NAJERINO

11 Apirila, Osteguna, eguneko partiduak, 18:30 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

1/8
NAGUSIAK 1

DE LA TORRE-ROLDAN (BARAÑAIN) 22 - 8 ATXAERANDIO-ALAVA (TXUKUN LAKUA)

NAGUSIAK ELITEA

ALBIZU-AZKARRAGA (LEA IBARRA-LAPKE) 18 - 22 JAMAR-AGUIRRE (BETI ONAK-OBERENA)

IRIBARREN-GARAÑO (TXUKUN LAKUA-BURUZGAIN 22 - 6 ENBEITA-URIONDO (LEA IBARRA)

6 Apirila, Larunbata, eguneko partiduak, 15:30 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

FINALEN 1/16
GAZTEAK

ALDAZABAL-EGAÑA (AZKOITIA) 13 - 18 GANUZA-SAINZ (AZKOITIA-SAN MIGUEL)

REINALDO-MANTEROLA (HERRIAREN) 1 - 18 MADINA-OTAEGI (INTXURRE-BEHAR ZANA)

1/6 FINALA
KADETEAK

ETXANIZ-ARTETXE (ILUNPE) 18 - 4 GOROSTIDI-CAMINOS (ILUNPE-ZAZPI ITURRI)

GONZALEZ-CRESPO (TITIN III) 18 - 0 RUIZ DE INFANTE-CORDOBILLA (ZARAMAGA)

RUIZ-MURCIA (TXUKUN LAKUA) 0 - 18 IZAGIRRE-NANCLARES (SAN ASENSIO)

4 Apirila, Osteguna, eguneko partiduak, 18:30 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

AURREKANPORAKETA
NAGUSIAK ELITEA

EGUREN-BERNAOLA (IZARRA-LEA IBARRA) 22 - 17 URIBE-MARKAIDA (TXUKUN LAKUA)

1/8
NAGUSIAK 1

LIZASO-URRUZOLA (BEHAR ZANA) 22 - 13 SAEZ-ARROITA (ATAUN)

NAGUSIAK ELITEA

ARRIBILLAGA-PEÑALVER (LAGUNAK) 22 - 16 ORBEGOZO-ALBENIZ (OSPELE-TOLOSA)

23 Martxoa, Larunbata, eguneko partiduak, 16:00 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

FINALEN 1/16
GAZTEAK

SARASUA-LARRAÑAGA (ILUNPE) 18 - 5 UGALDE-CORTAZAR (GERNIKA-DANOK LAGUNAK)

YABEN-ZABALA (IRURTZUN) 18 - 6 UGARTE-ORMAZABAL (TXUKUN LAKUA)

1/6 FINALA
KADETEAK

NAZABAL-TELLETXEA (LARRAUN) 18 - 3 BENGOETXEA-URZELAI (LEA IBARRA)

CARRASCO-AGIRREBENGOA (BIDEBIETA) 2 - 18 ALZUA-LOPEZ (ATAUN)

21 Martxoa, Osteguna, eguneko partiduak, 18:30 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

AURREKANPORAKETA
NAGUSIAK ELITEA

JAMAR-AGIRRE (BETI ONAK-OBERENA) 22 - 18 DIAZ DE HEREDIA-REDIN (ZARAMAGA-OBERENA)

AURREKOETXEA-LAZKANO (LEMOA) 22 - 18 GALARZA-ERLE (LARRAUN-LAPKE)

1/8
NAGUSIAK 1

LLORENTE-M.GARCIA (NAJERINO) 9 - 22 URIARTE-CALVO (LEZAMA-MARKINA)

16 Martxoa, Larunbata, eguneko partiduak, 16:15 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

FINALEN 1/16
GAZTEAK

EGUZKIZA-NAVARRO (LARRAUN) 11 - 18 ZABALETA-ORMAETXEA (LODOSA)

1/6 FINALA
KADETEAK

BIDART-ALKORTA (AURRERA) 8 - 18 LANDA-ELOLA (LAPKE)

ARREGI-BASTIDA (AZKOITIA) 18 - 7 ARMENDARIZ-SALANUEVA (LODOSA)

SEARA-ARRUIZ (TXUKUN LAKUA) 13 - 18 DIAZ-ZUDAIRE (SAN MIGUEL)

14 Martxoa, Osteguna, eguneko partiduak, 18:30 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

AURREKANPORAKETA
NAGUSIAK 1

ZUGASTI-OTERMIN (ARETXABALETA-BERGARA) 22 - 10 RUIZ-ARRIOLABENGOA (TXUKUN LAKUA)

NAGUSIAK ELITEA

ORBEGOZO-ALBENIZ (OSPELE) 22 - 13 JAUREGI-IRIARTE (MAEZTU-AMURRIO)

BENGOA-ALV.DE EULATE (ZARAMAGA-TXUKUN LA 16 - 22 KORTAZAR-LOPEZ (DANOK LAGUNAK)

9 Martxoa, Larunbata, eguneko partiduak, 16:00 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

FINALEN 1/16
NAGUSIAK 1

AZANZA-GARATEA (ZUGARRALDE) 4 - 18 GARMENDIA-ALBIZU (KURENE)

OLAZABALAGA-ITURBE (TXUMULUTXUETA) 14 - 18 MELGUIZO-I.GARCIA (TXUKUN LAKUA)

MAKATZAGA-BEROZ (GAZTELEKU-HERNANI) 15 - 18 IRADI-ZELAIRAN (OIARPE)

7 Martxoa, Osteguna, eguneko partiduak, 18:30 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

FINALEN 1/16
GAZTEAK

BIDEZABAL-SEGUROLA (GAZTELEKU) 18 - 9 GRACIA-URMENETA (ZUGARRALDE)

OSCAR-LIZARAZU (EPLE-NAJERINO) 3 - 18 RAMIREZ-U.DIAZ (KURENE)