MUNGIAKO PELOTA TXAPELKETA

26 Maiatza, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

FINALA
FEMENINO

BEDIA-BASAURI 16 - 22 MARTINEZ-BERNAL

GAZTEAK

EGURROLA-CALVO 13 - 22 CESTAU-APEZTEGIA

NAGUSIAK

OKAMIKA-URIONDO 22 - 21 REKALDE-BULLON

19 Maiatza, Igandea, eguneko partiduak, 19:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
FEMENINO

BEDIA-BASAURI 22 - 12 MARTINEZ-BERNAL

ERDIFINALAK
NAGUSIAK

REKALDE-BULLON 22 - 17 ARAMBARRI-JUARISTI

CARREGAL-BARTUREN 7 - 22 OKAMIKA-URIONDO

12 Maiatza, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
FEMENINO

ELORZA-MONGE 22 - 15 ZUMETA-MARTINEZ

ERDIFINALAK
GAZTEAK

EGURROLA-CALVO 22 - 10 REKALDE-MEABE

CESTAU-APEZTEGIA 22 - 12 REKALDE-BULLON

5 Maiatza, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
NAGUSIAK

CARREGAL-BARTUREN 22 - 9 ETXEGIBEL-SAINZ

RIOL-M.ARANGUREN 17 - 22 REKALDE-BULLON

1 Maiatza, Asteazkena, eguneko partiduak, 10:15 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
GAZTEAK

MURUA-ITURRIOZ 22 - 13 RAMIREZ-ELORZ

CESTAU-APEZTEGIA 22 - 13 ZABALETA-FIGUEROA

NAGUSIAK

ARMAOLEA-TELLERIA 5 - 22 ARAMBARRI-JUARISTI

OKAMIKA-URIONDO 22 - 9 MARDARAZ-ARROITA

28 Apirila, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
NAGUSIAK

ETXEITA-ARRIEN 16 - 22 ETZEGIBEL-SAINZ

CARREGAL-BARTUREN 22 - 12 AMIAMA-ELORZ

FEMENINO

ZUMETA-MARTINEZ 11 - 22 BEDIA-BASAURI

21 Apirila, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
GAZTEAK

EGURROLA-CALVO 22 - 15 OLAIZ-LEGARRETA

NAGUSIAK

RIOL-M.ARANGUREN 22 - 8 ELIZALDE-URRUZOLA

REKALDE-BULLON 22 - 19 CORTAZAR-PUJANA

14 Apirila, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
GAZTEAK

CESTAU-APEZTEGIA 22 - 5 LIZARAZU-AZPEITIA

NAGUSIAK

AURREKOETXEA-LAZKANO 20 - 22 MARDARAZ-ARROITA

OKAMIKA-URIONDO 22 - 9 URIGOITIA-EMALDI

7 Apirila, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
GAZTEAK

REKALDE-MEABE 22 - 9 TOLOSA-CASTRO

NAGUSIAK

ENBEITIA-ARRIZABALAGA 9 - 22 ARMAOLEA-TELLERIA

ORBEGOZO- ERLE 11 - 22 ARAMBARRI-JUARISTI

31 Martxoa, Igandea, eguneko partiduak, 11:00 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
GAZTEAK

MURUA-ITURRIOZ 21 - 22 ZABALETA-FIGUEROA

NAGUSIAK

ETXANIZ-GARCIA 11 - 22 CORTAZAR-PUJANA

24 Martxoa, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
GAZTEAK

RAMIREZ-ELORZ 22 - 7 OTAEGI-SALINAS

NAGUSIAK

MEDIAVILLA-MATUTE IV 13 - 22 URIGOITIA-EMALDI

REKALDE-BULLON 22 - 9 O.LARRÑAGA-ELOSEGI

17 Martxoa, Igandea, eguneko partiduak, 10:15 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
GAZTEAK

TOLOSA-CASTRO 22 - 11 GOÑI-LASA

OLAIZ-LEGARRETA 22 - 19 ALDAZABAL-EGAÑA

NAGUSIAK

EGUREN-BERNAOLA 16 - 22 ETXANIZ-JUARISTI

10 Martxoa, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
GAZTEAK

IZAGIRRE-LACALLE 22 - 0 BIDEZABAL-SEGUROLA

NAGUSIAK

URIARTE-LEONET 18 - 22 BEASKOETXEA-ELORZ

IGLESIAS-BUSQUET 0 - 22 MARDARAZ-ARROITA

1 Martxoa, Ostirala, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
GAZTEAK

OREGI-BEREZIARTUA 16 - 22 REKALDE-MEABE

NAGUSIAK

OLAGUENAGA-PAGAZAURTUNDUA 21 - 22 ARMAOLEA-TELLERIA

AURTENETXE-BILBAO 11 - 22 LARRAÑAGA-ELOSEGI

25 Otsaila, Igandea, eguneko partiduak, 10:15 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
GAZTEAK

EGURROLA-CALVO 22 - 5 IGOA-ORMAETXEA

TORRALBA-DIAZ 16 - 22 LIZARAZU-AZPEITIA

NAGUSIAK

CORTAZAR-PUJANA 22 - 7 LACABE-REDIN

ETXEGIBEL-SAINZ 22 - 10 GOROSTIDI-ORTIZ DE URBINA

18 Otsaila, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
GAZTEAK

OTAEGI-SALINAS 22 - 15 OLAIZOLA-URIA

NAGUSIAK

A.EGUIGUREN-LABAKA 12 - 22 BEASKOETXEA-ELORZ

ELIZALDE-OSCOZ 22 - 17 BIKANDI-ALONSO

11 Otsaila, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
GAZTEAK

ALDAZABAL-EGAÑA 22 - 12 RITU-ORMAZABAL

NAGUSIAK

RUIZ-ALVAREZ DE EULATE 11 - 22 ARTEAGA-ARROITA

URIGOITIA-EMALDI 22 - 21 SASIAIN-OLAIZ

4 Otsaila, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
GAZTEAK

ZABALETA-FIGUEROA 22 - 9 LOPEZ-PEREA

NAGUSIAK

ARAMBARRI-JUARISTI 22 - 6 URZELAGA-UZKUDUN

IRAETA-U.EGIGUREN - BEASKOETXEA-ELORZ

28 Urtarrila, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
NAGUSIAK

O. LARRAÑAGA-ELOSEGI 22 - 13 ZUGASTI-OTERMIN

LACABE-REDIN 2 - 15 GOROSTI-GOIBURU

FEMENINO

APARIZIO-BERNAL 8 - 22 ELORZA-MONGE

21 Urtarrila, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
GAZTEAK

REKALDE-MEABE 22 - 7 BARRENA-MADINAGOITIA

NAGUSIAK

OLAIZOLA-ORTIZ DE URBINA 22 - 13 BARANDIKA-I.BILBAO

LEGORBURU-SAINZ 0 - 22 ARMAOLEA-TELLERIA

14 Urtarrila, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
GAZTEAK

BIDEZABAL-SEGUROLA 22 - 1 ALVAREZ-EGILIOR

PALACIO-MOTO 17 - 22 IGOA-ORMAETXEA

NAGUSIAK

CARRILLO-SOBRON 7 - 22 URLEZAGA-UZKUDUN

7 Urtarrila, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
GAZTEAK

GOÑI-LASA 22 - 5 LOPEZ-REVUELTA

NAGUSIAK

I.BILBAO-ARROITA 22 - 5 UGARTE-LOITI

FEMENINO

APARIZIO-BERNAL 22 - 16 ZUMETA-MARTINEZ

31 Abendua, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
GAZTEAK

REINALDO-MANTEROLA 11 - 22 LIZARAZU-ELIZEGI

NAGUSIAK

IRURETAGOIENA-ZIARSOLO 10 - 22 ZUGASTI-OTERMIN

BEASKOETXEA-ELORZ 22 - 9 KAREAGA-ETXEBARRIA

23 Abendua, Larunbata, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
GAZTEAK

OLAIZOLA-URIA 22 - 15 UGALDE-ATUTXA

NAGUSIAK

SASIAIN-OLAIZ 22 - 13 AMIAMA-CIMADEVILLA

FEMENINO

ELORZA-MONGE 19 - 22 BEDIA-BASAURI

17 Abendua, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
GAZTEAK

UNANUEA-LIZARRALDE 19 - 22 LOPEZ-PEREA

NAGUSIAK

LLORENTE-OTAZUA 15 - 22 BARANDIKA-I.BILBAO

BIKANDI-ALONSO 22 - 12 ETXANIZ-JUARISTI

10 Abendua, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
GAZTEAK

ALVAREZ-EGILEOR 22 - 8 ASPIAZU-LABAKA

NAGUSIAK

ARMAOLEA-TELLERIA 22 - 5 MARDARAZ-URRUTIKOETXEA

CABELLO-ASTOBIETA 7 - 22 GOROSTIDI-GOIBURU

8 Abendua, Ostirala, eguneko partiduak, 19:00 orduan, Lezama - Lezama-ko frontoian

LIGA
NAGUSIAK

HORMAETXE-URIONDO 22 - 18 OLAETXEA-LAZKOZ

3 Abendua, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
GAZTEAK

KITU-ORMAZABAL 22 - 14 LOPEZ-CORTAZAR

NAGUSIAK

AMIAMA-CIMADEVILLA 22 - 9 CONDE-BERGUA

TELLITU-VERDE 11 - 22 ZUGASTI-OTERMIN

26 Azaroa, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
GAZTEAK

GOMEZ-OLAZABALAGA 10 - 22 BARRENA-MADINAGOITIA

NAGUSIAK

MARIN-ZARRAGA 4 - 22 UGARTE-LOITI

KAREAGA-ETXEBARRIA 22 - 17 BIAIN-TATIEGI

19 Azaroa, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Mungia - Mungia-ko frontoian

LIGA
GAZTEAK

SARATXU-GIL 5 - 22 IGOA-ORMAETXEA

NAGUSIAK

ETXANIZ-JUARISTI 22 - 5 ZENIGAONAINDIA-ITURBE

ELORRIAGA-UZKUDUN 22 - 11 AZKONA-BERCEDO