KARTELERA

Data Ordua Zkia Frontoia Lurraldea Etxekoa Kanpokoa Txapelketa
2024/03/01 10:30 1 Mungia - OREGI-BEREZIARTUA REKALDE-MEABE GAZTEAK MUNGIAKO PELOTA TXAPELKETA
2024/03/01 10:30 2 Mungia - OLAGUENAGA-PAGAZAURTUNDUA ARMAOLEA-TELLERIA NAGUSIAK MUNGIAKO PELOTA TXAPELKETA
2024/03/01 10:30 3 Mungia - AURTENETXE-BILBAO LARRAÑAGA-ELOSEGI NAGUSIAK MUNGIAKO PELOTA TXAPELKETA
2024/03/03 20:00 1 Markina Bizkaia MARKINA DANOK BAT B EMAKUMEZKO NAGUSIAK ZESTA PUNTA
2024/03/02 11:30 1 Lazkao-Kiroldegia Gipuzkoa LAPKE IRURTZUN A GIZONEZKO KADETEAK ESKUZ BINAKA
2024/03/03 11:30 1 Zegama Gipuzkoa TARTALOETXE LAPKE GIZONEZKO OHOREZKO MAILA ESKUZ BINAKA
2024/03/01 19:00 1 Munitibar Bizkaia LEA IBARRA  A BEHAR ZANA EMAKUMEZKO NAGUSIAK ESKUZ BINAKA
2024/03/03 11:00 1 Armintza Bizkaia ARMINTZA DANAK BAT GIZONEZKO KADETEAK LARRUZKO PALETA
2024/03/02 16:00 1 BIARRITZ - KOSTAKOAK BERRIATUA GIZONEZKO OHOREZKO MAILA ZESTA PUNTA
2024/03/02 16:30 1 Zaramaga Araba ZARAMAGA A ZARAMAGA B EMAKUMEZKO KADETEAK ESKUZ BINAKA
2024/03/02 16:00 1 Adurtza Araba ADURTZA A ADURTZA D GIZONEZKO 22-AZPIKO LARRUZKO PALETA
2024/03/01 19:00 1 Olave-Gasteiz Araba GASTEIZ JAI ALAI A MARKINA GIZONEZKO NAGUSIAK ZESTA PUNTA
2024/03/01 18:30 1 ALDATZ Navarra LARRAUN ILUNPE E. GIZONEZKO KADETEAK ESKUZ BINAKA
2024/03/02 12:00 1 ISPASTER Bizkaia LEA IBARRA  A OBERENA C GIZONEZKO NAGUSIAK ESKUZ BINAKA
2024/03/02 18:30 1 GETXO-FADURA Nº. 3 Bizkaia GETXO ZIERBANA B GIZONEZKO OHOREZKO MAILA FRONTENIS
2024/03/02 18:30 2 GETXO-FADURA Nº. 3 Bizkaia GETXOKO A ZIERBANA GIZONEZKO NAGUSIAK FRONTENIS
2024/03/02 13:30 1 ARRATE Gipuzkoa GAZTELEKU, C.J. LEA IBARRA  B EMAKUMEZKO NAGUSIAK ESKUZ BINAKA
2024/03/02 17:00 1 Bakio Bizkaia ALAITASUNA ZUMAIA K.E GIZONEZKO GAZTEAK LARRUZKO PALETA
2024/03/03 10:00 1 Zierbana Bizkaia ZIERBANA A ZIERBANA C GIZONEZKO OHOREZKO MAILA FRONTENIS
2024/03/02 15:30 1 Amasa-Billabona Gipuzkoa BEHAR ZANA B OBERENA, C.D. EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2024/03/02 15:30 2 Amasa-Billabona Gipuzkoa BEHAR ZANA A GURE PILOTA B EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2024/03/02 15:30 3 Amasa-Billabona - MARTIN-RUIZ DE AZUA GALDOS-IGOA EMAKUMEZKO NAGUSIAK PALETA GOMA
2024/03/02 15:30 4 Amasa-Billabona - MURILLO-ARDANAZ IRAZUSTABARRENA-SAEZ EMAKUMEZKO NAGUSIAK PALETA GOMA
2024/03/02 16:00 1 ELORRIO. Gipuzkoa INTXURRE K.K.E HORI HORI B EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2024/03/02 16:00 2 ELORRIO. Bizkaia HORI HORI C OBERENA, C.D. EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2024/03/02 16:00 3 ELORRIO. Araba ERREKALEOR ATAUN K.E. EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2024/03/02 16:00 4 ELORRIO. - HERNA-ERREKA OROZKO EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2024/03/01 20:00 1 Berriatua Bizkaia BERRIATUA A MARKINA A GIZONEZKO GAZTEAK ZESTA PUNTA
2024/03/01 19:30 1 Dima Bizkaia TXUMULUXUETA OROZKO GIZONEZKO NAGUSIAK ESKUZ BINAKA
2024/03/02 11:00 1 SORALUZE Gipuzkoa SORALUZE OBERENA GIZONEZKO OHOREZKO MAILA ESKUZ BINAKA
2024/03/03 11:30 1 OBERENA-F2-Pamplona Navarra OBERENA A OBERENA B GIZONEZKO 22-AZPIKO ESKUZ BINAKA
2024/03/02 11:00 1 HONDARRIBI Gipuzkoa HONDARRIBIAKO A GASTEIZ JAI ALAI B GIZONEZKO 22-AZPIKO ZESTA PUNTA
2024/03/01 19:00 1 HONDARRIBI Gipuzkoa HONDARRIBIAKO C MARKINA B GIZONEZKO GAZTEAK ZESTA PUNTA
2024/03/01 19:30 1 Sopelana Bizkaia UPO MENDI BURUZGAIN GIZONEZKOAK GAZTEAK ESKUZ BINAKA
2024/03/01 17:00 1 Markina Bizkaia MARKINA BERRIATUA B GIZONEZKO KADETEAK ZESTA PUNTA
2024/03/02 17:00 1 Balda (Donosti) Gipuzkoa DONOSTIA JAI ALAI A LUZEAN A GIZONEZKO NAGUSIAK ZESTA PUNTA
2024/03/02 18:30 1 Zumaia Gipuzkoa ZUMAIA K.E. NOAIN J.A. GIZONEZKO OHOREZKO MAILA ZESTA PUNTA
2024/03/01 19:00 1 Altza Gipuzkoa ERREPALA ARMINTZA GIZONEZKO OHOREZKO MAILA-P.LARRUZ ERREMINTA
2024/03/01 19:00 2 Altza Gipuzkoa ERREPALA ARMINTZA GIZONEZKO OHOREZKO MAILA-P.MOTZA ERREMINTA
2024/02/29 20:30 1 Oiartzun Gipuzkoa OIARPE LAPKE B GIZONEZKO 22-AZPIKO ESKUZ BINAKA
2024/03/01 18:30 1 ELORRI-ALEGIA Gipuzkoa INTXURRE MARKINA GIZONEZKOAK GAZTEAK ESKUZ BINAKA
2024/03/03 12:30 1 OBERENA-F2-Pamplona Navarra OBERENA KURENE GIZONEZKO OHOREZKO MAILA-P.LARRUZ ERREMINTA
2024/03/03 12:30 2 OBERENA-F2-Pamplona Navarra OBERENA KURENE GIZONEZKO OHOREZKO MAILA-P.MOTZA ERREMINTA
2024/03/02 11:15 1 Atano III Gipuzkoa EPLE KURENE GIZONEZKO NAGUSIAK-PALETA LARRUZ ERREMINTA
2024/03/02 11:15 2 Atano III Gipuzkoa EPLE KURENE GIZONEZKO NAGUSIAK-PALA MOTZA ERREMINTA
2024/02/28 18:30 1 Zumarraga - IBARLUZEA SARASIBAR 4 1/2 XXXII. GOÑIREN OMENEZKOA
2024/02/28 18:30 2 Zumarraga - E.LIZEAGA-OLIDEN EGIGUREN-APEZETXEA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK XXXII. GOÑIREN OMENEZKOA
2024/03/03 - - - Bizkaia BERRIATUA A BERRIATUA B EMAKUMEZKO NAGUSIAK ZESTA PUNTA